Trendy punčochové kalhoty

Květen 13th, 2010 by admin

I punčochové kalhoty podléhají módě

Dnešní módní průmysl chrlí na trh spousty různých značek, typů a druhů barev či materiálů. Spodní prádlo tak dostává nový rozměr ve všech ohledech. Punčochové kalhoty stojí převážně pár korun, pokud si nepořizujete nějaké speciální a trvanlivé, a proto pokud se vám stane třeba při tanci nehoda, kdy do vás narazí vedlejší taneční pár a slečna nebo paní vám svým podpatkem vytvoří na punčochách nehezké oko, nestojí za tu námahu jakkoliv se pokoušet je zachránit. Pro danou chvíli je možné použít bezbarvý lak na nehty a modlit se, aby se oko nerozjelo nebo aby si ho nevšimlo nějaké všímavé oko ostatních hostů. Po návratu domů ale zničené punčocháče bez milosti vyhoďte do odpadků.
Nikdy však nezapomeňte mít doma schované v zásuvce alespoň jedny punčochové kalhoty pro případ, že byste je nečekaně potřebovala. Není nic horšího, než když přijdete na to, že žádné punčochy nemáte, ve všech obchodech kolem už mají dávno zavřeno a ples nebo jiná důležitá akce vám začínají už za půl hodiny. V takové situaci pak následuje zoufalé hledání náhradní garderoby, především dlouhých kalhot, pod které punčochové kalhoty mít nemusíte. Ovšem ne vždycky taková snaha dopadne dobře, takže jak se říká, lépe je být připraven, nežli překvapen.

Punčochy mnohdy plní funkci jako doplněk pro erotické prádlo a často je tak prodává například sexshop, který jinak prodává především erotické pomůcky.

Comments are closed.