Punčochové kalhoty – provedení

Červen 21st, 2011 by admin

Vlastnosti punčochových kalhot

Na každé krabičce s punčochovými kalhotami se dozvíte, jaké vlastnosti kalhotky mají a v jakém provedení jsou. Zkusme si jednotlivé možnosti provedení punčochových kalhot společně projít. Špička je buď obyčejná, nezesílená – ta působí více sexy, odhaluje pěkně upravené nehty a celkově působí velmi pěkně v otevřených páskových botách. Naopak zesílená špička je vhodná především do uzavřených bot, ale i pro ty, kteří mají delší nehty nebo jim nehty vyrůstají z nehtového lůžka v takovém postavení, že punčochové kalhoty mohou ohrozit. Pata bývá stejně jako špička buď nezesílená, což se hodí především do otevřených bot, nebo zesílená, ta je pak vhodná pro ženy, které mají často ztvrdlou kůži na patách. Ta totiž může způsobit, že po jednodenním nošení budete moci nové punčochové kalhotky vyhodit, protože budou prodřené.
Také existuje zesílení celého chodidla. V otevřených botách by to vypadalo zvláštně, ale pokud jste celý den na nohou a ještě navíc v uzavřených botách, je to ideální ochrana proti odření a částečně i proti pocení (i když v tomto směru nejsou punčochy všemohoucí). Sed může být nezesílený, zesílený nebo tzv.plavečkový. Zesílený sed je pevnější, neroztrhne se tak rychle při oblékání, nezesílený je zase velmi sexy a vhodné je obléknout si pod něj sexy prádlo. Plavečkový sed je užší a připomíná svým tvarem plavky, přesněji řečeno spodní díl. Nemusíte se tedy bát, že by vykukoval zpod krátké sukně. Takového společenského průšvihu byste se určitě nechtěli dožít, takže je vcelku pochopitelné, že se vyrábí i takové druhy, které jsou velice diskrétní.
Pokud punčochy slouží jako erotické prádlo, mohopu být často vyrobeny ze speciálních materiálů. Větší sortiment těchto výrobků nabídne spíše sexshop, než běžná prodejna spodního prádla.

Comments are closed.